Ledende medarbejdere i Q-Park Danmark A/S

Ledende medarbejdere i Q-Park Danmark A/S

Direktion

 

Alex Pedersen (Adm. Direktør)

a.pedersen@q-park.dk

 

Administration


Eva Jart Pavstrup (HR chef)

e.pavstrup@q-park.dk

 

Eva Skovgaard (Chef, Afgiftsservice)

e.skovgaard@q-park.dk

 

Tine Køppen (Marketing Manager)
tine.koppen@q-park.dk

 

Frank Dyngbo (IT chef)

f.dyngbo@q-park.dk

 


Drift, P-huse

 

Brian Kelstrup Kristensen (Divisionschef)

b.kristensen@q-park.dk

 

Linda Øhlenschlæger (Teamleder, Servicecenter)

linda.oehlenschlager@q-park.dk


 

Drift, Parkeringsopsyn


Lars Holm (Divisionschef)

l.holm@q-park.dk

 

Nils Christian Hansen (Salgschef)

n.hansen@q-park.dk

 

Flemming Villadsen (Key Account Manager)

f.villadsen@q-park.dk

 

Michael Holmberg (Distriktsleder Øst)

m.holmberg@q-park.dk


Jannie Schougaard (Distriktsleder Vest)

jannie.schougaard@q-park.dk

Find parkering

Find parkering

By:
Søg >